Alışveriş merkezimiz her gün 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Tümünü Gör
Vizyondakiler
The Batman

Robert Pattinson'ın başrolde yer aldığı "The Batman", Gotham'da yaşanan ve kendi ailesine kadar uzanan yolsuzlukları temizlemeye çalışan Batman'in, aynı zamanda Riddler adlı bir seri katille girdiği mücadeleyi anlatıyor.Suçluların korkulu rüyası olarak iki yıl boyunca sokaklarda gezinmek, Bruce Wayne’i Gotham Şehri’nin gölgelerine sürükledi. Şehrin yozlaşmış yöneticileri ve yüksek profilli kişiler arasında yalnızca birkaç güvenilir müttefiki olan Wayne'in yanında Alfred Pennyworth ve Teğmen James Gordon var. Bir katil, bir dizi sadist entrikayla Gotham’ın seçkinlerini hedef aldığında, bir dizi şifreli ipucu, dünyanın en büyük dedektifini yeraltı dünyasını soruşturmaya gönderir. Batman burada, Catwoman olarak tanınan Selina Kyle, Penguen olarak tanınan Oswald Cobblepot, Carmine Falcone ve Riddler olarak nam salan Edward Nashton gibi karakterlerle karşılaşır. Kanıtlar çoğalırken, Batman yeni ilişkiler kurmalı, suçluyu yakalamalı ve Gotham Şehri’ni uzun süredir rahatsız eden suçları temizlemelidir.


Tür: Dram

Mutlu Canavar Ailesi 2

Baba Yaga ve Renfield'ı Canavar Avcısı Mila Starr'ın pençelerinden kurtarmak için, Wishbone Ailesi bir kez daha bir Vampir, bir Frankenstein, bir Mumya ve bir Kurtadam'a dönüşür. Üç evcil yarasa tarafından yardım ve yataklık edilen Monster Ailesi, arkadaşlarını kurtarmak, yeni korkunç dostlar edinmek ve sonunda "kimse mükemmel değil"i keşfedip, kusurları olanların bile mutluluğu bulabileceğinin farkına varmak için dünyayı dolaşıyor.


Tür: Animasyon

Uncharted

Bir hazine avcısı olan Nathan Drake'i odağına alan video oyun serisinin sinema uyarlaması Uncharted'da ana karaktere Tom Holland hayat verirken, Nathan'ın mentoru Victor Sullivan'ı ise Mark Wahlberg canlandırıyor.Yetenekli genç hırsız Nathan Drake, 500 yıl önce Ferdinand Magellan’ın kaybettiği bir serveti kurtarmak için deneyimli hazine avcısı Victor “Sully” Sullivan tarafından işe alınır. İkili için bir soygun olarak başlayan iş, kendisinin ve ailesinin gerçek varisler olduğuna inanan acımasız Moncada’dan önce ödüle ulaşmak için dünya çapında bir yarışa dönüşür. Nate ve Sully ip uçlarını deşifre edip dünyanın en eski gizemlerinden birini çözebilirlerse, 5 milyar dolarlık hazineyi ve hatta Nate’in uzun süredir Kayıp kardeşini de bulabilirler…ama ancak birlikte çalışmayı öğrenebilirlerse.


Kaçış

Yönetmen koltuğunda Jonas Poher Rasmussen'in oturduğu Flee, yılın en önemli belgeseli olarak görülüyor. Oscar Ödülleri için en iyi uluslararası film, en iyi animasyon ve en iyi belgesel kategorilerinde aday olarak bir ilke imza atan yapım henüz çocukken Afganistan'dan kaçarak, Danimarka'ya göçmen olarak giden Amin'in hayatına odaklanıyor. Amin, evlenmek üzere olduğu sırada, yıllarca kaçmaya çalıştığı gerçeklerle yüzleşiyor ve izleyiciler onun yolculuğuna tanık oluyor.


Tür: Komedi